fbpx

Дмитро Лісьєв

Курс Сергія Мельниченка став для мене першим в області арт фотографії. До цього я займався 13 років репортажною і комерційною зйомкою і, чесно кажучи, не дивився на себе, як можливого художника. Пішов спробувати свої сили, зрозуміти, чи можу я створити щось інше.

Можу з упевненістю сказати, що результат перевершив мої очікування. На відміну від багатьох викладаючих фотографів, Сергій не вчив своєму власному способу знімати і бачити, а крок за кроком розкривав у кожного учасника індивідуальні риси, допомагав створювати щось своє, унікальне, абсолютно не схоже на інших. Це вкрай цінна якість для справжнього майстра.

Я зрозумів найголовніше – я здатний створювати власне висловлювання, повірив у свої художні сили і отримав дуже сильний заряд натхнення, спостерігаючи за іншими студентами. Дивовижна атмосфера взаємної підтримки, яку зміг створити Сергій за час курсу, дуже допомагала і дозволила не «злитися» на половині шляху і завершити розпочатий проект.

Separation

Separation – це серія про крихкість перед обличчям важких змін. Неважливо, хто став їх ініціатором, – обидві сторони відчувають біль. Кожному потрібна допомога, співчуття і захист. Ні правих і винних, є тільки люди з оголеними серцями, які багато зробили один для одного, але цього виявилося недостатньо.