fbpx

Відгуки випускників

Наталі
Агризкова

Я дуже вдячна курсу Сергія Мельниченка, що навчив мене говорити через фотографію. Відкрив стільки нових авторів, про яких я не знала до навчання. І як же це прекрасно бути чесним в фотографії, не боятися бути осміяним, а заглибитися в пошук себе, втілювати в життя те, чого вимагає душа. Так я вчуся вести діалог з глядачем. Цей досвід і практика арт фотографії після курсу дозволяє змінювати процес зйомки і в комерції. І якщо при перегляді знімка у глядача виникає питання, чи не в цьому полягає мистецтво фотографії?

Анна
Магоффін

Авторський курс Сергія Мельниченка повністю перевернув мою свідомість. Багато хто знайом і з творчістю Сергія, як дуже талановитого і глибокого фотографа. Він виявився ще й прекрасним ментором. Курс дуже чіткий, добре структурований, насичений і мотивуючий. Дійсно, якісний і душевний проект. Щиро рада, що мені вдалося взяти участь в онлайн форматі. Браво!

Антон
Малиновський

Мені здається, що курс став не тільки відмінним першим кроком для кожного учасника, а й стартом чогось більш глобального.

Ольга
Борисенко

MYPH – це надзвичайна кількість нових знань, розширення свого світогляду, пізнання себе та знайомство з неймовірно великою кількістю цікавих людей з різних куточків світу. Заряд позитивною енергією мистецтва.

MYPH – невід’ємний від Сергія Мельниченка та його невгамовної працьовитості, оптимізму, терплячості та гумору. Він об’єднує людей, допомагає, направляє, надихає та підтримує. Дякую за те що я розумію в якому напрямку треба рухатися.

Вікторія
Дорошина

MYPH – це вікно в новий світ фотографії. Завдяки Сергію Мельниченко і його школі у мене відкрилися очі на сучасну фотографію, якою різною вона може бути, часто провокаційною і незрозумілою, цікавою або не дуже. Кожен автор – це унікальний світ зі своїм баченням і історією. Так само, фотографія – це медіум для втілення своїх фантазій. Це не просто картинка, а засіб для вираження своїх почуттів і емоцій.

Онлайн виставка випускних проектів школи MYPH – найпам’ятніша для мене подія 2020 року. Унікальна можливість показати частинку себе цілому світу. Як же здорово бути частиною легенди.

Валерія
Міргородченко

Чудовий курс! Найбільшими плюсами є те, що ведуть заняття практики, а не теоретики, за рахунок чого є можливість багато про що запитати. А також тривалість курсу! Є час на розбір матеріалів і поступове осмислення власних проектів. Як на мене, цей курс підійде саме для тих людей, які хочуть працювати в напрямку арт і концептуальної фотографії, але не розуміють з чого почати або як себе позиціонувати / просувати. Цей курс для мене став своєрідним поштовхом вперед, після річної перерви від мистецтва, за що я неймовірно вдячна!

Яна
Григоренко

MYPH – це любов.

Аби любов ширилась, розкрила крила і заповнила простір своїм невимовно красивим та вільним польотом, потрібна енергія.

Енергію MYPH звати Сергій Мельниченко!

Саме завдяки йому та дбайливо підібраному складу викладачів, студенти школи починають відчувати крила за спиною і набираються мужності та творчої впевненості для самостійного польоту. Це безцінно.

Дмитро
Лісьєв

Курс Сергія Мельниченка став для мене першим в області арт фотографії. До цього я займався 13 років репортажною і комерційною зйомкою і, чесно кажучи, не дивився на себе, як можливого художника. Пішов спробувати свої сили, зрозуміти, чи можу я створити щось інше. Можу з упевненістю сказати, що результат перевершив мої очікування. На відміну від багатьох викладаючих фотографів, Сергій не вчив своєму власному способу знімати і бачити, а крок за кроком розкривав у кожного учасника індивідуальні риси, допомагав створювати щось своє, унікальне, абсолютно не схоже на інших. Це вкрай цінна якість для справжнього майстра. Я зрозумів найголовніше – я здатний створювати власне висловлювання, повірив у свої художні сили і отримав дуже сильний заряд натхнення, спостерігаючи за іншими студентами. Дивовижна атмосфера взаємної підтримки, яку зміг створити Сергій за час курсу, дуже допомагала і дозволила не «злитися» на половині шляху і завершити розпочатий проект.

Єва
Гольц

Курс бомбезний! Поки вчилася, голова йшла обертом від кількості інформації, нових імен, назв фестивалів. Головне взяти ручку й усе записувати! До моменту навчання я не знала наскільки різноманітною може бути фотографія, як реалізувати/оформити творчий задум, як просувати свої роботи. Після навчання стало вже не так страшно творити/шукати нові можливості. Хто працює, тому все вдається!

Євген
Заєць

Навчання проходило дуже нестандартно, це дійсно був унікальний курс. Що хочеться відзначити в першу чергу – вам не кажуть що і як робити (не обмежують, а навпаки дають проявити свою індивідуальність, акуратно підказуючи, що не шаблонно, а то що має відношення саме до вас). Це дає вам можливість брати відповідальність на себе, адже тільки так можна досягти успіху в будь-якій справі. Знаєте, можливо і не дуже коректно порівнювати з іншими, але багато бачив людей, які вчилися в інших школах, де під керівництвом викладача, учні роблять хороші кадри (бо їм кажуть що і як робити, немов дітям), а після випуску учні в розгубленості . Тут вам допомагають стати зрілим, а не виконувати вказівки. І що мене зворушило більш за все, так це підтримка по закінченню курсу. І величезним плюсом була виставка робіт випускників, адже за 10 років занять фотографією, я топтався на місці, мріючи про те що хоч колись потраплю на виставку. Так як ми вчилися у карантинний час, виставка була в онлайн форматі. Її промалювали і скомпонували просто дивовижно, я дивився і не міг повірити, що все ті фотографії зробили ми – студенти. Нам показали на що ми всі здатні і саме цим вселили велику впевненість. Напевно, хтось вважатиме мій відгук занадто захопленим. Але як може бути інакше, коли ти отримуєш те, про що мріяв, у справі, яка для тебе №1 в житті.

Ігор
Бондаренко

Дуже корисний курс Сергія, під час якого він знайомить слухачів з геніальними роботами світових фотографів і шкіл. Окрема цінність в опрацюванні зі слухачами “self promotion” знань, які автор курсу отримав, особисто провівши сотні годин, беручи участь в міжнародних виставках і спілкуючись з кураторами і колекціонерами мистецтва.

Ігор
Дудник

Якщо запитаєте, чи потрібно йти на курси до Сергія Мельниченка, моя відповідь – звичайно, так. Я дуже ціную і радий тому, що все-таки записався і зміг себе налаштувати на рух в правильному напрямку. Ті знання і досвід, який ви отримаєте на заняттях, ви самі ніде не придбаєте. Це обов’язкова перша сходинка, якщо ви готові працювати над собою.

Денис
Костенко

Я дуже вдячний Сергію Мельниченко за його нескінченну енергію і вміння мотивувати оточуючих його учнів створювати прекрасні речі, а також всьому викладацькому складу MYPH за те що вони створили таку прекрасну платформу для розвитку молодих фотографів і вчать дивитися на фотографію з усіх можливих сторін і відкривати її нові грані. MYPH – це цікаві і талановиті люди яким є що сказати і показати.

Артем
Гумілевський

Курс, який змінив все.

Я все життя перебував у творчому пошуку і в один момент прийшов до комерційної фотографії. Це було прикольно, але вже через пів року мені стало максимально нудно, і я почав шукати щось інше і випадково натрапив на Сергія Мельниченка. Для мене його фотографії були максимально незрозумілими і дивними, але затягували до діалогу. У цей момент у нього був набір на курс і я пішов з інтересу. З першого заняття, це почало підривати мені мозок і все що я знав про фотографію виявилося навіть не піщинкою в морі. Це було настільки цікаво, що складно передати словами. Звичайно, таку велику кількість інформації складно переварити за пару місяців, і я до сих пір передивляюся записи лекцій. Я навчився бачити по іншому. Для мене візуальний світ став сприйматися інакше. Зараз я вже можу пишатися тим, що завдяки курсу, мої проекти публікують відомі журнали, і вже навіть є кілька продажів моїх робіт до Європи. Загалом, цей курс, це найкраще що зі мною траплялося за останні кілька років. Ще раз спасибі школі MYPH.

Ксенія
Петровська

Я вірю в неймовірну силу фотографії. Вона змінює світ на краще! Дякую школі MYPH та особисто Сергію Мельниченко за його неймовірно цікавий курс! Він не вчив нас як знімати, а навчив думати над проектами, розвивати свою історію, аналізувати матеріал. Всім, хто хоче краще розбиратися в сфері арт фотографії, рекомендую онлайн курс.

Михайло
Кулік

Я отримав чудовий досвід на даному курсі. Багато цінної інформації на лекціях, безцінні поради, знайомства з викладачами і також дуже талановитими студентами. Курс наповнює та розширює погляд на сучасну фотографію і дає новий поштовх у вашій творчості.

Лі
Білецька

Як тільки дізналась, що Мельниченко запускає курс, одразу знала, що піду запишусь на нього. Репутація (з відгуків, рецензій, виставок, успіхів студентів) давала впевненість, що Сергій не просто сам досяг висот, а й може навчити, як туди дійти іншим. Це важливо. Не кожен майстер хороший викладач. І тут, безперечно, спікери були бомбічні, лекції – натхненні, інформація – золото. Якщо ви дійшли до цього місця і вам занадто медово, то скажу, що це навчання – марафон. Це складно, довго і треба працювати, щоб були результати. Втім, так приємніше озиратись назад на пройдений шлях і пишатись собою. Спілкування в групі і з спікерами комфортне, легке і корисне.

Макс
Прада

Це був мій перший раз. Перший курс по фотографії, перше знайомство з таким великим колом однодумців і таким прекрасним вчителем і помічником. І я рада, що я потрапила саме до Сергія. Він допоміг мені відкрити очі на речі, які мені здавалися такими далекими. Пройшовши цей курс, за плечима залишиться величезний багаж знань, а як їм розпоряджатися, вирішувати тільки вам.

Наталія
Щербина

Завдяки школі Сергія Мельниченка, я відкрила у собі митця і навчилася розуміти дійсну красу фотомистецтва. Без цього я би продовжувала фотографувати квіточки та бджілок та вважати себе крутим та актуальним фотографом. Тепер у мене інші цілі та прагнення. Тепер для мене участь у міжнародних виставках – це не тільки слова та недосяжна мрія – це реальність. Зараз мої роботи зберігаються у колекціях в Україні та за кордоном і це дійсно круто.

Олена
Морозова

У 2020 році я закінчила дуже надихаючий курс у школі концептуальної і арт фотографії MYPH. І хочу сказати величезне дякую за цей курс Сергію Мельниченко.

Програма дуже насичена, цікава, корисна. Розплющує очі на багато важливих моментів у фотографії. Для мене, також, дуже цінне спілкування з талановитими одногрупниками.
І що особливо круто, так це фінальна виставка робіт випускників школи.

Наша виставка студентів 3-го та 4-го потоку – просто бомба!
MYPH GRADUATES ONLINE SHOW – краще один раз побачити, ніж 100 разів почути.

Я мега рада, що пішла вчитися у MYPH і дуже рекомендую цю школу фотографії.

Олеся
Саєнко

Величезний плюс, який виділяє школу MYPH з-поміж інших, є те, що навіть після закінчення курсу, Сергій допомагає порадою, власним досвідом у розвитку молодого автора чи авторки. А також сприяє просуванню фотопроектів та знайомить із ними міжнародні галереї, фахові журнали тощо. Крім цього, на курсі є можливість послухати Олександру Осадчу, дослідницю «Харківської Школи Фотографії».

Ольга
Ніколаєва

Дякую Сергію Мельниченко за знання і можливість реалізовуватися , як художник, без обмеження, розширюючи горизонти! Окреме спасибі за можливість брати участь в онлайн-виставці. Виставка просто гармата, дуже багато цікавих авторів і крутих фотографій, від яких не відірватися.

Роксолана
Засядько

Я нічого не знала про художню фотографію до курсу і дізналася про неї все і трохи більше після. Під час занять нам розповіли не лише якою вона буває, але і як до неї приходять і що робити, якщо вона у тебе вже є. З важливих аспектів – усі вільні в своєму виборі, тобто, тебе вчать робити хороші речі, але не нав’язують конкретні методи і підходи – це дає можливість вийти самобутнім художником, а не копією вчителя. Я вдячна Сергію за те, що я можу робити речі, які мені по-справжньому подобаються.

Роксолана
Поцюрко

Лекції у Школі були, безумовно, корисними для мене. Вони виробили звичку досліджувати улюблених авторів, постійно шукати нові імена у фотографії для натхнення, підштовхнули системніше підходити до своєї творчості та її презентації. Але значно ціннішою для мене у Школі є спільнота людей, котрі постійно експериментують, пробують, винаходять нове, обмінюються ресурсами, провокують думки, надихають і підтримують один одного. І Школа всіляко сприяє розвитку та видимості своїх студентів, котрі хочуть працювати і працюють. Онлайн виставка – велике і прекрасне цьому підтвердження, але не єдине.

Сергій
Хрущов

Незважаючи на всі складнощі, які приніс 2020 рік, деякі позитивні речі в ньому теж мали місце. Одна з таких речей – курс арт-фотографії в фотошколі MYPH. Хоча я досить давно фотографував, вивчав композицію, колір, історію мистецтв, мої знання з фотографії були досить фрагментовані. Мені було важко зрозуміти, що таке сучасна фотографія, фото-проект, що робити з відзнятим матеріалом і в якому напрямку рухатись взагалі. Школа MYPH допомогла мені систематизувати знання, отримати навики проектної роботи, просування фото на арт-ринку, відбору та оцінки власних фотографій. Я почав працювати над фото-пректами, знімати більш свідомо, розбиратись в сучасній фотографії і її тенденціях. Звісно, це ще лише початок подорожі, але фотошкола MYPH вказала мені вірний шлях. Окрему подяку я хочу висловити Сергію Мельниченко і Роману Пятковці за ту підтримку, яка була як на курсі, так і після його закінчення. А ще, на курсі я познайомився з класними людьми, адже MYPH це не лише фотошкола, а також колектив однодумців, об’єднаних спільною метою.

Олеся
Тищук

Безмежно вдячна за знання, які я отримала, навчаючись у талановитого Сергія Мельниченка. Всі заняття були жаданим ковтком свіжого повітря. Він відкрив для мене багато нового та показав, що фотографія буває різною. Школа Сергія Мельниченка – це, насамперед, крутезне ком’юніті талановитих людей, які люблять фотографію у всіх її проявах. Вдячна всім серцем.

Тома
Магдик

Курс концептуальної і арт фотографії школи MYPH дав мені поштовх на створення чогось абсолютного нового для мене і в результаті створити серію, зовсім не схожу на те, що я робила раніше. Результатом стала грандіозна онлайн виставка – абсолютно новий досвід і глядачі з усього світу! Сергій Мельниченко став ментором, який не тільки надихав і навчав протягом курсу, а ще й став потужною підтримкою після його завершення. Він ніколи не дозволить зупинитися! Це безцінна підтримка! Весь курс – це різностороння і захоплююча подорож у світ фотографії, знайомство з крутими авторами, філософські роздуми і народження нового. Я неймовірно щаслива бути частиною MYPH community і пишаюся, що у нас в Україні є така школа!

Наталя
Шкурат

Школа концептуальної фотографії MYPH – це унікальний освітній простір для арт-фотографів початківців, де можна здобути міцну базу знань і глобально розширити своє світобачення.

Мені катастрофічно бракувало візуального досвіду і роз’яснень фахівців в напрямку арт фотографії, але було величезне бажання знайти місце, де такі знання дають. Пошуки виявились непростими, так як у більшості своїй, українським фотографам пропонують вузькоспеціалізовані короткотривалі курси, де ти не маєш можливості глибоко зануритись в матеріал. Але! Хто шукає, той знаходить)

Тож, в травні я розпочала чотирьохмісячне навчання в школі, яке мене поглинуло і захопило з головою! Курс Сергія Мельниченка виявився самодостатнім, концентрованим, але в той самий час і збалансованим по кількості лекцій і об’єму самостійного опрацювання. Це навчання замкненого циклу, починаючи від знайомства з історією фотографії, продовжуючи детальним опрацюванням сучасних авторів, усвідомлення себе як творчої одиниці та чіткі інструкції, як реалізуватись і знайти свою систему координат.

Окремо скажу про команду лекторів. Вони прекрасні, дуже прогресивні, люблять свою справу, діляться досвідом, унікальними, подеколи по архівах зібраними знаннями, з великою повагою ставляться до проектів студентів, шукають разом шляхи, як ще краще розкрити можливості автора. Сергій точно розуміється на людях і відчуває, що сьогодні найбільш актуально.

З величезним задоволенням, прослуховую зараз окремий блок лекцій Олександри Осадчої в рамках наступного потоку, і маю намір повертатись до навчання в MYPH з появою нових курсів, доповідей, майстер-класів.

Анастасія
Весна

Я була вдячна карантину за те, що він подарував можливість вчитись онлайн, а MYPH оголосив про свій новий набір в цьому форматі. Це був крутий і цікавий досвід, який дав стільки інформації для роздумів, що я досі повертаюсь до деяких лекцій та записів. Але найголовніше – ком‘юніті! Дуже круто відчувати, що тебе підтримують, надихають і постійно розсувають рамки. Коли я підстрибуючи бігала по віртуальній виставці в день її відкриття, у мого дитячого «вау» не було меж. Класно було розділити це почуття з іншими авторами навіть на відстані сотень кілометрів. І як же класно, що це все відбувалось в атмосфері вдячності і любові.

Марія
Дзевіцька

КУРС Міф це комбо натхнення практики, тонни матеріалу і ще раз натхнення. Це потужний поштовх у світ арт фотографії, в який тебе ведуть за руку грамотні викладачі, підказуючи, як рухатися далі і на що звертати увагу. Я дуже рада, що свій шлях в цій сфері я почала саме з цього курса.

Ольга
Коваль

Для себе школу MYPH я відкрила в 2019 році, в цей час був набір на 3-й курс школи MYPH з гібридним навчанням: половина групи із Миколаєва, а інша частина по всій Україні.

Мені доводилося чути про Сергія Мельниченко з його вистрельним проектом «Шварцнеггер-мій кумир».
Це було одним із ключових ланок, які вплинули на моє сприйняття оголеного тіла.

Вибір був очевидний: дослідити цей медіум фотографії, але в першу чергу знайти ті способи самовираження, які гармоніювали б зі мною.
Школа MYPH з широким діапазоном зачіпаючих тем і чудовими вчителями допомогла зорієнтуватися якнайкраще!

Я дуже вдячна школі за той вектор розвитку, що і на даний момент допомагає не збитися зі шляху. Дякую!

Юлія
Левін

Я була під великим враженням від проекту про танцюристів в китаї. Майже в останній вагон потрапила при наборі на курс, і це виявився щасливий квиток. Зручно, що лекції транслювалися онлайн, ми багато сміялися, багато працювали. Але найкрутіше, що у Сергія був підхід до кожного, кожен проект він виношував разом з автором. Я прийшла на курс вже з розпочатим проектом, поговоривши з Сергієм дуже надихнулася (пам’ятаю він мені ще порадив звернути увагу на візуальну мову Алека Скотта- що стало поворотним і вельми значущим моментом в моєму особистому зростанні як художника). Загалом, хороший академічний багаж, ентузіазм вчителя і студентів, це звичайно все просто супер. За підсумком, я за курс закінчила проект і це було моє перше серйозне візуальне дослідження, з яким я стала виставлятися. Зараз я працюю з музеєм сучасного мистецтва в Москві, модним будинком Гуччі, робимо проекти з людьми з RCA і працюємо. Після курсу вважаю Сергія своїм сенсеєм і наставником. Ніякий відгук не вмістить всю вдячність і любов, що хотілося б висловити. Загалом, it’s sort of life changing as more than just worthy it.

Кріс
Войтків

Школа MYPH дала мені багато знань, які допомогли мені подивитись на фотографію з більш професійного ракурсу. Я дуже вдячна Сергію Мельниченку за те, як він постійно підтримує нас, його студентів і випускників. Відчувається, що бути мембером цієї школи, це як бути частиною потужного механізму де всі мотивують один одного і підтримують.

Дякую ❤️